ЧДТУ підписав меморандум про співпрацю з Освітньою агенцією ICEA

DSC_0221
besplatka_728_90_ukr

Черкаський державний технологічний університет запроваджує нові програми стажування та студентського обміну з навчальними закладами Канади.

Тому сьогодні університет підписав меморандум про співпрацю з Освітньою агенцією ICEA.

DSC_0218

Обидві сторони мають спільну зацікавленість у багатьох наукових та освітніх сферах, тому домовились про розробку можливих шляхів для здійснення спільної діяльності. Обидві сторони зобов’язалися обмінюватися інформацією, розробляти спільні програми або проекти, що становлять взаємний інтерес, взаємодіяти у розвитку освіти загалом, включаючи потенціал для надання спільних програм тощо.

DSC_0229

- Зерно посіяно. Ми більше дізналися про освіту в Канаді, ми знаємо у якому напрямку рухатися. Ми розуміємо, що отримати освіту в одному навчальному закладі — це не вершина знань. Завжди є куди рости і де здобувати досвід та нові знання. Канадська освіта для нас інша, незвична, та з часом кордони стираються, світ стає меншим і все глобалізується. Тому для багатьох напрямок Україна-Канада стане звичним, — сказав ректор ЧДТУ Олег Григор.

DSC_0213

Під час офіційної зустрічі представники канадських навчальних закладів із ректором ЧДТУ Олегом Григором та викладачами університету обговорювали навчальні програми, зокрема, стипендіальні програми, дізналися про нові кар’єрні можливості для студентів.

Представники канадських навчальних закладів розповіли про навчання за кордоном та які перспективи та можливості очікують українських студентів у Канаді.

DSC_0210

У ЧДТУ представили 5 закладів освіти Канади: University Canada West, English School of Canada, Toronto School of Management, Georgian College, St. Lawrence College.

University Canada West орієнтований на бізнес. Університет пропонує своїм студентам інтенсивні навчальні програми, які комбінують прикладну та теоретичну основу для успіху як на робочому місці, так і в майбутніх академічних проектах.

English School of Canada, працює майже 20 років на міжнародному ринку. За цей час заклад випустив понад 30000 студентів з більш ніж 50 країн.

Toronto School of Management зосереджений на розвитку партнерських зв’язків з бізнесом і промисловістю, які допомагають якнайкраще адаптувати навчальні програми до потреб ринку праці та надати студентам можливості стажування.

Georgian College вважається одним із лідерів серед навчальних закладів Канади, які надають практичну підготовку своїм студентам. Більшість програм включають оплачуване стажування, що називається co-op.

St. Lawrence College пропонує понад 100 академічних програм для майбутніх студентів. Більшість програм починаються у вересні, однак студенти мають можливість почати навчання за першими програмами у січні, лютому та травні.

DSC_0237

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить