Поширити

Назавжди 36… Жашківщина простилася з воїном, який вважався зниклим безвісти

Назавжди 36… Жашківщина простилася з воїном, який вважався зниклим безвісти

Жашківщина простилася з відважним воїном Максимом Маринкевичем, який до останнього подиху мужньо боронив рідну землю. З 2024 року він вважався зниклим безвісти.

Про це повідомили на сторінці Жашківської територіальної громади.

Максим Олександрович Маринкевич народився 17 липня 1988 року в селі Сорокотяга, де й проживав. Після закінчення школи здобув професійну освіту в Уманському медичному фаховому коледжі і розпочав трудову діяльність фельдшером у ФАП с. Сорокотяга на базі Жашківської центральної районної лікарні.

Упродовж 2008 – 2023 років він лікував і рятував людям життя. З часом змінив поле діяльності, влаштувавшись у ТОВ «САМІТ ГРУП». Останнім місцем його роботи було Жашківське виробниче управління житлово-комунального господарства на посаді працівника з благоустрою в с. Сорокотяга.

9 червня 2024 року Максима призвали на службу до лав ЗСУ. Служив солдат Маринкевич на посаді старшого стрільця-оператора 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 3 стрілецької роти 3 стрілецького батальйону у 152 окремій єгерській бригаді ім. Симона Петлюри Сухопутних військ ЗСУ.

Загинув захисник під час виконання обов’язків військової служби поблизу с. Красний Яр Покровського району Донецької області 28 вересня 2024 р.

Довгий час про його загибель нічого не було відомо. «Зник безвісти за особливих обставин», — так повідомили рідним.

На жаль, підтвердилася загибель воїна. Його поховали в рідному селі.

Воїну назавжди буде 36…

Як ми писали раніше, “на щиті” повернеться до рідного дому оборонець з Черкащини Віталій Буковський.

Читайте також: Він постійно хотів бути корисним цій державі: життя і заповіт засновника “Поклику Яру” Павла Наконечного «Історика» (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама