Черкащан навчали плавати на байдарках

Байдарки_003
besplatka_728_90_ukr

На вихідних у «Долині троянд» відбулося свято для черкащан і гостей міста. Свято для всієї сім’ї  проходило на двох локаціях, а саме: «Країна здоров’я», де дітей віком 6-12 років познайомили з основними принципами здорового способу життя, і проект “Байдарки”, де батьки з маленькими дітьми, юнаки та дівчата мали можливість поплавати на байдарках чи катамарані.

Організатор  заходів — церква «Адвентистів сьомого дня»,  видавництво «Джерело життя» за підтримки Черкаського обласного Руху Реформації.

Вже більше десяти років підряд проводяться такі заходи, метою яких є поширювати принципи здорового способу життя та сімейні цінності серед населення.

Понад 200 дітей пройшли через 8 станцій «Країни здоров’я», дізналися багато корисного про режим дня, активний відпочинок, чисте повітря, питну воду, здорове харчування тощо. Професійні інструктори і волонтери від видавництва «Джерело життя» навчили веслувати всіх охочих, а також прокатали на байдарках і катамарані тих, хто прийшов відпочити на берег Дніпра.

Країна_001

Байдарки_004

Країна_002

Країна_003

За інформацією Прес-служби Черкаського обласного  Руху Реформації

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить