Зірковий черкащанин відзначив «якість» доріг області (ФОТО)

Зірковий черкащанин відзначив "якість" доріг області (ФОТО)
besplatka_728_90_ukr

Відомий телеведучий з Черкас Олександр Скічко вже не вперше відзначає «якісні» дороги області. Сьогодні, 15 червня, під час візиту до Черкас Олександр Скічко знову зафіксував ряд ям, які трапилися на його шляху. Відповідні матеріали він виклав на своїй сторінці в «Instagram».

- Друзі, це типова ситуація для черкаських доріг. Вирізати — вирізали, а залатати забули. Ну, якось так, — зазначив зірковий черкащанин.

Зірковий черкащанин відзначив "якість" доріг області (ФОТО)

Нагадаємо, що Олександр Скічко ледь не загубив колеса на дорогах Черкащини.

16 березня відомий телеведучий з Черкащини Олександр Скічко пробив колесо на трасі Київ-Черкаси. 

- Ну, що я можу сказати? Особисто на собі я відчув «покращення» щодо стану доріг на Черкащині. Не знаю, може, десь дороги знаходяться у кращому стані, але трасу Київ-Черкаси це ніяк не торкнулось за останні п’ять років. А хто проїхав Золотоніське КП, той ще дві ночі не спатиме, відчуваючи стрес, — йдеться у дописі.

Зірковий черкащанин відзначив "якість" доріг області (ФОТО)

First1

Можливо Вас зацікавить

  • Polomarenko Anatoly

    Так то ж вирізали, на більше коштів не вистачило, або вони були виділені, але, до тієї, конкретної ями, не дійшли, бо осіли в кишені якогось чиновника, бо він вважає, що йому, особисто, вони потрібніші, аніж тим тисячам платникам податків, які щоденно проїзжають тими ямами, та клянуть, тепер вже нового президента .