Декілька районів та місто на Черкащині можуть залишитися без коштів на ремонт доріг

На Шполянщині місцеве підприємство капітально відремонтувало доріг на понад 10 млн грн
besplatka_728_90_ukr

Смілянський, Кам’янський райони та місто Золотоноша на сьогоднішній день досі не надали проектно-кошторисну документацію на ремонт доріг місцевого значення. Таку інформацію на сьогоднішній координаційній нараді озвучив голова ОДА Юрій Ткаченко.

- Якщо сьогодні до 12 години дня не буде документів, то я прошу перерозподілити цю суму на інші райони. Я більше не буду нагадувати. Ви кожен раз говорите: «Давайте ще почекаємо день-два», а вже другий тиждень проходить. То скільки ж можна чекати? Ми починали цю роботу ще на початку року, але чомусь тільки зараз вносяться корективи, — наголосив Юрій Олегович.

Пыдтвердив дану інформацію і керівник Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сергій Чубань, зауваживши, що дехто не те що проектно-кошторисну документацію не надав, а на даний час навіть немає дефектних актів.

- Для прикладу, по місту Золотоноша в кошторисній документації (в яку вони наразі вносять зміни) вони вказують, що асфальт вони будуть розкладати вручну, а це на 100 гривень дорожче за кожен квадратний метр.  Їм це зауваження зроблене, але жодної реакції немає, а це все відтерміновує тендер та початок робіт, — зауважив Сергій Васильович.

Окрім того Юрій Ткаченко нагадав, що по деякими районам повільно виділяються коштів на співфінансування по ремонту доріг.

Можливо Вас зацікавить