Поширити

У бою з ворогом загинули двоє захисників із Черкас

У бою з ворогом загинули двоє захисників із Черкас

Черкаси втратили на війні двох захисників – Валентина Якимчука та Дмитра Поліщука.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Старший сержант Валентин Якимчук народився та виріс у Черкасах. Навчався у школі №34 – ліцеї спортивного профілю. Після її закінчення вступив до Черкаського вищого професійно-технічного училища, де здобув професії електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування й електромонтажника з освітлення та освітлювальних мереж.

Згодом Валентин пройшов курс із вебдизайну та програмування, який закінчив із відзнакою, після чого працював програмістом. Пізніше проходив строкову службу в Національній гвардії України, а з початком повномасштабного вторгнення без вагань став на захист Батьківщини.

Валентин служив авіаційним механіком безпілотних літальних апаратів у підрозділі ударних безпілотних авіаційних комплексів спеціального призначення роти безпілотних систем. Захисник загинув під час виконання бойового завдання на Сумщині. Йому було 28 років.

Солдат Дмитро Поліщук – уродженець Черкас. Навчався у школі №13, після закінчення якої вступив до Черкаського державного технологічного університету на спеціальність «Маркетинг». Одночасно здобував професію бармена-офіціанта у Черкаському вищому професійно-технічному училищі, яке закінчив із відзнакою.

Дмитро ухвалив рішення стати на захист України. Хлопець проходив службу оператором безпілотних літальних апаратів взводу розвідки та корегування роти ударних безпілотних авіаційних комплексів. Воїн загинув у бою на Дніпропетровщині. Дмитрові був лише 21 рік.

Зупинилося серце захисника родом із села Краснопілка Паланської громади Івана Моряка.

Проєкт журналістів видання “ВиЧЕрпно” — “Полеглі, але не забуті”:

Запрошуємо до прочитання/перегляду історії наших Героїв та Героїнь, які віддали за Україну, мир і спокій кожного з нас, найдорожче — життя:

Якщо ви хочете, щоб ми написали про вашого Героя, пишіть нам в особисті на нашій сторінці у фейсбуці.

Реклама