Екологи б’ють на сполох:  66 перлин Черкащини втрачені назавжди

фото з семінару
unnamed

28 липня Благодійний фонд «Серце нації» провела два тематичні семінари на теми: «Втрачені перлини природоохоронного фонду Черкащини» та «Як зацікавити людей в проблемах екології?». Заходи були проведені в рамках проекту «Центр за екологічне майбутнє».

До проведення семінарів були залучені провідні фахівці Державної екологічної інспекції у Черкаській області та представники Благодійної організації.

На сьогодні природно-заповідний фонд Черкаської області налічує 530 природних комплексів та об’єктів, які виділені з метою збереження різноманіття ландшафтівгенофонду тваринного і рослинного світу та підтримання загального екологічного балансу регіону. Але, на жаль, уже ніхто ніколи не побачить 66 перлин Черкащини, які втрачені назавжди —  Бакаївський гідрологічний заказник, Варичів гідрологічний заказник, горно-Тікичський орнітологічний заказник, Жовнівські острови, Криничанський ентимологічний заказник, Мліївський ботанічний заповідник та багато інших.

28.07 (6)

Тому формування у населення бережливого ставлення до навколишнього природного середовища та виховання екосвідомості є надзвичайно актуальними, — наголосили учасники зібрання. Всі вони одностайно погодились з думкою про те, що у першу чергу потрібно починати з формування екосвідомої поведінки.

На завершення заходу представники БО «Благодійний фонд «Серце нації» закликали об’єднатися всіх, кому не байдужий екологічний стан нашої області до професійної команди «Центр за екологічне майбутнє».

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить