На найближчій сесії ТВК оголосить нових депутатів міськради

sesia
besplatka_728_90_ukr

На найближчій сесії Черкаської міськради мають оголосити п’ятьох нових депутатів. Замість відкликаних міських обранців від Партії вільних демократів Альони Цегвінцевої, Тетяни Чорнобіль та Максима Шадловського в міську раду зайдуть Максим Панасенко, Наталія Даньковська та Олександр Нагорний, у Радикальній партії Олега Ляшка Віталія Косяка замінить Ірина Гончаренко, а ВО «Черкащани» поміняють Максима Скорика на Олександра Сандецького.

Київський апеляційний суд прибрав заборону виборчій комісії у здійсненні своїх повноважень та закінчені процедури з відкликання депутатів, у коментарі нашому виданню повідомив юрист Черкаської міської виборчої комісії Микола Бунякін. На сьогоднішній день можна сказати, що міська виборча комісія завершила процедуру відкликання, а новообрані депутати зможуть приступити до роботи в міській раді.

Зокрема, в Ухвалі суду йдеться: «У задоволенні заяви депутатів Черкаської міської ради ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову у справі № 823/1731/18 відмовити».

- Учора на засіданні виборчої комісії були обрано та зареєстровано наступного за черговістю депутата Черкаської міської ради Сандецького Олександра Борисовича, який ішов за списками Всеукраїнського об’єднання «Черкащани». Від ПВД ще в травні були обрані Даньковська та Панасенко, але Ухвалою окружного адміністративного суду міста Черкаси було заборонено оголошувати їх на сесії міськради. А по Шадловському ще 5 липня виборчою комісією було прийняте рішення звернутися до керівного органу партії ПВД, яка на своїй політичній раді прийняла рішення про його відкликання, після чого комісія розглянула обрання наступного за черговістю депутата Нагорного. На сьогоднішній день виборча комісія уповноважила своїх членів на наступній сесії міськради зробити оголошення про реєстрацію п’ятьох депутатів. Після цього вони вступлять у свої повноваження, — розповів Микола Бунякін.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить