На території колишньої військової частини зводять 13 секцій ЖК «Графський»

T_aW3E0FQ-Q
besplatka_728_90_ukr

Територія колишньої військової частини, що розташована в самісінькому центрі міста, вже давно навіювала смуток на жителів міста. Так було до того, поки не розпочалось будівництво надсучасного житлового комплексу «Графський». На 4,5 га землі, що знаходяться на розі вулиць Байди Вишневецького та Надпільної, збудують житловий квартал на 13 секцій, з поверховістю до 18 поверхів. Наразі зведено першу одинадцятиповерхову секцію, яка вже восени буде здана в експлуатацію.

Особливістю  першої секції «Графського» є те, що будинок складається з однокімнатних та двокімнатних квартир, що на сьогодні, за оцінками експертів, є найбільш затребуваними на ринку нерухомості. Однокімнатні квартири мають квадратуру від 49 до 60 м2, двокімнатні – до 70 м2. При цьому, будинок має вільне планування, тож власники можуть легко об’єднати декілька квартир. Наразі в першій секції будинку продано більше 80 відсотків квартир.

wnyitzpJQOw

ЖК «Графський» по праву можна вважати архітектурною родзинкою міста, адже це перший житловий комплекс, збудований в англійському стилі. Особливістю є те, що кожна квартира оснащена французькими вікнами, з яких відкривається панорамний вид на самісінький центр міста. Зручне розташування та гарне транспортне сполучення – беззаперечно є перевагою «Графського».

Особливістю будинку є власна котельня, що дозволить регулювати температурний режим в квартирах та заощаджувати. Тепло в квартирах забезпечуватиме ще і максимальне утеплення мінеральною ватою, товщина якої у «Графському» на декілька сантиметрів більша, ніж у інших новобудовах.

36798352_2136167233123808_8676257314321203200_n

На території ЖК будуть зведені дитячі та спортивні майданчики, а також підземний паркінг під внутрішнім двором, що позбавить територію від скупчення автомобілів, їхнього паркування посеред двору та зробить територію відкритою. Також на кварталі ЖК «Графський» планується зведення двоповерхового бізнес-центру з продуктовим гіпермаркетом та бутиками.

LBEYf2w-tss

Вартість одного м2 становить 11 000 грн. При стовідсотковій оплаті діє знижка 3%. Також можливе придбання квартир у розстрочку за ціною 11 500 грн  м2.

Забудовник, що працює на ринку нерухомості більше 15 років подбав, про надійність та забезпечив будівництво всіма сертифікованими та якісними матеріалами.

fWFsGi97OSE

Тож якщо ви давно мрієте про сучасне житло в самому центрі міста за вигідними цінами, переходьте на сайт ЖК «Графський» або телефонуйте за номерами: (067) 787-88-55; (093) 787-88-55.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить

  • Мыкола Черкасенков

    туди можна дістатися лише колишньою військовою дорогою, котру не ремонтували вже років 25. Десять разів прохав туди-сюди — йди міняти ходову свого авто. Поки дорогу не зроблять — купувати квартиру в цьому будинкові немає сенсу.