Не було б дерибану — не було б і проблем: політичний підсумок серпня з Араіком Мкртчяном (ВІДЕО)

40606127_573398056391763_8835539298934587392_n
besplatka_728_90_ukr

«ВиЧЕрпно» пропонує до уваги читачів черговий випуск авторського проекту черкаського бізнесмена Араіка Мкртчяна. Тепер щомісячно Араік Рафікович разом із аудиторією нашого сайту підводить політичні підсумки подій на Черкащині. У цьому випуску мова зайшла про сесію Черкаської міської ради у Каневі, політичний колапс у Черкасах тощо.

- У Черкасах останнім часом трапилися кримінальні випадки із депутатами Черкаської міської ради, стає моторошно від цього.

- Моторошно стає, тому що гроші великі. Всі біди від грошей. І ніхто не хоче від цього відступати. Не було б дерибану – не було б і проблем.

- Нещодавно стався нонсенс у черкаській політиці: черкаські депутати поїхали покласти квіти до пам’ятника Тараса Шевченка і експромтом вирішили провести сесію, на якій прийняли, за словами міського голови Черкас, 27 надзвичайно важливих для міста рішень. Яку оцінку ви даєте цим діям?

- Варто було відразу показати проекти рішення, за які проголосували депутати. Двічі був депутатом і знаю, що більшість приймала рішення, які хотіла. В буквальному сенсі що вирішили – те й зробили. Але тоді відкрито показували, за що проголосували, адже все одно обговорюватимуть. Але ця ситуація із Каневом мені самому не подобається. Нехай правоохоронні органи поставлять крапку в цьому рішенні.

- Половина депутатів які знаходяться у меншості не були повідомлені про проведення канівської сесії. Як Ви можете це прокоментувати?

- Це, у першу чергу, є неправильним. На цьому потрібно найбільше наголошувати. Це порушує право депутата. Ось тут треба розбиратися: чому, хто це зробив? Хто винен – покарати. Тільки жаль, що будуть покарані ті, хто не є винним. Я маю на увазі відділ ради.

- Нещодавно міський голова заговорив про розпуск міської ради, про те, що в місті є криза і вирішити її може лише розпуск, а він готовий іти разом з депутатами на перевибори.

- Нічим це не закінчиться, адже за півроку до президентських виборів заборонено проводити будь-які перевибори. А потім країну очікують парламентські та місцеві вибори. Перевибори міського голови, звичайно, можна організувати, якби захотіла Верховна Рада, то й же Президент, щоб навести лад у Черкасах. Але нікому це не треба. Зараз кожен за себе думає.

- Як вирішити політичну кризу, яка склалася у Черкасах?

- Потрібно шукати компроміс. Тільки говорити потрібно чесно і відкрито, запрошуючи журналістів і показуючи проекти рішень, результати проведення тендерів. Але це нереально.

- Що ж робити?

- Нам залишається розмовляти далі. Ми 27 років обираємо одних і тих же. Це те саме, коли 27 років чоловік б’є дружину, а вона всі ці 27 років цілує його і вірить, що завтра буде краще. У нас в Україні наразі саме така ситуація: знову вибори — знову обіцянки. Прийшли туди і забули за народ. А народ же голосує за них.

- Якби ж була альтернатива за кого голосувати…

- Та не буде альтернативи, вони що, дадуть? Кожна партія зробила політичну монополію. Без них туди не зайдеш, а з ними буде так, як завжди. Ось правда життя.

Детальніше про ці та інші теми дивіться у відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить

  • вап

    дана особа також при ділах… в деребані також приймала участь