Олег Куклін: «Найбільша проблема — це чинна міська влада»

IMG_1090
besplatka_728_90_ukr

Олег Куклін — голова Черкаського міського виборчого штабу партії «Слуга народу» в студії «ВиЧЕрпно» розповів, чому повертається у черкаську політику та на який результат розраховують «слуги» на місцевих виборах. 

Куклін — відомий науковець, який керує одним із навчальних закладів Черкас, вирішив повернутися у місцеву політику через те, що бачить багато проблем у Черкасах: пляж у Дахнівці, розподіл землі у Соснівці, житлова забудова Митниці тощо.

«На мій погляд, найбільша проблема — це чинна міська влада, вона є некваліфікованою та корумпованою. Тому я для себе визначив, що я повинен повернутися», — каже Олег Куклін.

За його словами, партія «Слуга народу» буде висувати 42 кандидати в депутати Черкаської міської ради. Також вони пропонуватимуть свого кандидата на посаду міського голови Черкас.

«Міським головою має стати професійна і компетентна людина, яка має певний управлінський досвід. Я дуже давно працюю з людьми і знаю як будувати процеси організації. Якщо я буду оголошений переможцем нашого внутрішньопартійного праймерізу, я буду вважати, що це для мене честь. Але якщо праймеріз виграє інша людина, то я докладу максимум зусиль для того, щоб вона перемогла на виборах у Черкасах», — зазначає Куклін.

Наразі працює міський, обласний та центральний штаби партії, призначені керівники штабів та партійних осередків. Списки кандидатів в депутати та на посаду міського голови обіцяють оприлюднити найближчим часом.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить