У Черкасах говорили про реформування судової гілки влади

bOaoz7MNBCg
besplatka_728_90_ukr

15 вересня у  Східноєвропейському університеті було проведено засідання круглого столу на тему  «Стратегічні питання реформування судової гілки влади в Україні».

7R5wLoMnP44

Першою до слова було запрошено ректора Східноєвропейського університету Любов Шпак: «Наш університет є одним із провідних вищих навчальних закладів регіону в підготовці фахівців-юристів. Саме тому ми повністю підтримали ідею Асоціації українських правників провести обговорення проблем реформування судової влади України і запропонували наш зал для цього заходу. Ми завжди готові підтримувати ініціативи громадських організацій та органів державної влади, направлених на розбудову демократичної та правової держави».

m9VJdU_jiiE

Професор Київського регіонального центру Національної академії правових наук України Василь Костицький відзначив, що наразі головне питання в тому як удосконалювати правосуддя, не обмежуючи права людини, відповідно розширивши доступ громадян до здійснення влади, а також питань щодо  представлення у суді державних інтересів.

«Ця реформа може боляче вдарити по декому з людей, але будемо виходити з того, що право є таким енергетичним згустком, який допомагає врівноважити загальне благо і особисті інтереси», – наголосив він.

KtDmYmIujHM

First1

Можливо Вас зацікавить