У Корсунському лісовому господарстві почали достигати лимони (ВІДЕО)

2808-044
besplatka_728_90_ukr

У Корсунському лісовому господарстві на Черкащині почали достигати лимони. Це єдине лісове господарство в області, де вирощують цитрусові. За словами інженера лісових культур Корсунь-Шевченківського лісгоспу Микола Кириленка, щороку збирають 300 кілограмів лимонів. Про це повідомляє «UA:Черкаси».

Лісничий Корсунського лісництва Олег Коверда говорить, що через два місяці він заготовлятиме саджанці лимона. Через рік, після утворення коріння, їх пересаджують.

«Потім укорінені живці ми пересаджуємо у менші й більші контейнери. Щоб такий росток виріс, два роки потрібно».

Саджанці лимону лісництво реалізовує для населення протягом року. За словами лісничого, за виручені гроші вони утримують теплицю.

«В основному ми відправляємо у Звенигородку, Умань бере у нас, Вінницю відправляли».

Інженер лісових культур Микола Кириленко розповідає: лимон примхлива рослина, і щоб у домашніх умовах плодоносив, радить забезпечити комфортні умови.

«Кожна господарка або господар може вирощувати вдома його у літній період на балконі, зимою – завжди треба заносити у хату, щоб температура була не нижче 7-8 градусів. Якщо 12-16 градусів для нього буде створено, це буде ідеально».

Лимони сорту Мейєра вирощують у цьому лісництві 30 років. Зараз тут дозрівають 120 кущів, − говорить інженер лісових культур Корсунь-Шевченківського лісгоспу Микола Кириленко.

Повністю лимони достигають на Новий рік і набувають жовтогарячого кольору, − говорить лісничий Олег Коверда.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить