В ЧДТУ змагалися за звання кращого студента року (фото)

SPF_5604
besplatka_728_90_ukr

День студента — шановане свято для всієї молоді. Студенти Черкаського державного технологічного університету не стали виключенням та відзначили його яскраво та оригінально.

SPF_5558

SPF_5574

Все як на серйозному шоу талантів: яскраві конкурсанти, креативні виступи, серйозні журі. За звання «Студент року 2017» змагались 8 студентів, які представляли факультети університету. Хлопці та дівчата показували, як вони можуть перевтілюватися, дивували своїми талантами та креативно відповідали на досить нелогічні запитання. Сучасні танці, танго, гра на акордеоні, лірична пісня, пітбокс та акторська гра – так дивували студенти на шоу талантів.

SPF_5658

SPF_5672

SPF_5698

SPF_5694

SPF_5736

SPF_5711

Судили конкурсантів переможниця конкурсу «Студент року 2016» студентка 4 курсу лінгвістичного факультету Марина Бондаренко, голова студентської ради ЧДТУ Альона Бойко. Головою журі була випускниця факультету економіки та управління, ведуча ТРЦ «Любава» Юлія Горб. Оцінювали талановитих студентів за трьома конкурсами: найкраще вбрання, конкурс талантів та інтелектуальний конкурс.

728x90

SPF_5614

Наприкінці змагань за кращого студента ЧДТУ були оголошені результати балів та ім’я переможця. Окрім балів журі протягом дня студенти університету віддавали свої голоси за кращого конкурсанта. Отож, студентом року 2017 у ЧДТУ став першокурсник Павло Баранов, студент факультету харчових технологій та сфери обслуговування.

SPF_5805

- Кожен студент має запам’ятати цей період, тому що він найважливіший у житті. А ті, хто колись навчалися, мають пригадати ті часи, коли самі були студентами. Тому вітаю усіх з цим чудовим святом! – привітав студентів ректор ЧДТУ Олег Григор.

SPF_5774

За активну участь у громадському житті університету, вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування студентів було нагороджено грамотами управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та подяками управління освіти і науки Черкаської ОДА. Учасників конкурсу нагороджено дипомами та сертифікатами для отримання профспілкової винагороди.

SPF_5786

SPF_5820

Фото ЧДТУ

Можливо Вас зацікавить