Вчителька 1-ї гімназії, яка ставила на уроці радянські пісні й показувала відео з Путіним, звільнилася (ВІДЕО)

Вчителька 1-ї гімназії, яка ставила на уроці радянські пісні й показувала відео з Путіним, звільнилася (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Депаратмент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради відреагував на інцидент, що стався в 1-ій міській гімназії Черкас, пов’язаний із тим, що в 4-му класі на уроці музики діти співали «Катюшу», «Сінєнькій платочєк» і «Вставай страна огромная», а  також було показане відео з російським президентом Володимиром Путіним, який веде війну проти України. 

Після розповсюдження інформації в соцмережі, департамент освіти перевірив вказані факти, в школі була створена спеціальна комісія, опитані свідки й переглянуті відеодокази з камер спостереження.

- Певні факти дійсно були підтверджені, — у коментарі виданню «Вичерпно» повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов. — На уроках звучали радянські пісні, присвячені перемозі над гітлерівською Німеччиною і були показані відеофайли із Володимиром Путіним.

Вчителька пояснила цей інцидент прикрою випадковістю, відзначила, що ніякої антиукраїнської пропаганди не було, а Ютюб технічно підвантажив відео з Путіним.

- Проте вчителька визнала свою помилку і щоб не підставляти директора в такій резонансній справі, написала заяву на звільнення, — розповів Сергій Воронов.

Деталі у нашому відео:

First1

Можливо Вас зацікавить

  • Grustny Ia

    Сергій Воронов на цій посаді — ото прикрий інцендент.