Поширити

Військовослужбовці черкаського автобату відправляться додому скоріш за все ближче до вересня

Військовослужбовці черкаського автобату відправляться додому скоріш за все ближче до вересня

Генеральний штаб Збройних сил прогнозує, що більшість військовослужбовців, призваних під час 3-ї хвилі мобілізації, будуть демобілізовані у вересні поточного року, пишуть на сайті “Українські новини”.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Генштабу.

Зазначено, що порядок і строки демобілізації визначаються виключно указами Президента.

Генштаб наголошує, що, відповідно до указу Президента, демобілізацію військовослужбовців, призваних під час третьої черги мобілізації в 2014 році, буде проведено в липні-вересні поточного року.

При цьому Генштаб зазначає, що наразі у розпалі заходи 6-ї черги мобілізації, під час яких триває підготовка військовозобов’язаних, для підвищення підготовки й досягнення максимальної готовності особового складу до участі в антитерористичній операції строк навчання збільшено в середньому на 10 діб.

Таким чином, більшість військових будуть демобілізовані у вересні 2015 року, що не є порушенням законодавства.

Тому військовослужбовці в Черкаському автомобільному батальйоні, який також був сформований у серпні минулого року під час третьої хвилі часткової мобілізації,  додому відправляться скоріш за все ближче до вересня.

Як ми вже зазначали, доукомплектований батальйон буде військовими фахівцями-автомобілістами, що наразі проходять навчання у  центрі «Десна».

Реклама