Вимоги переможеного кандидата на виборах голови Степанківської ОТГ суд не задовольнив

23201713_865038033657611_15232287_n
престо 728_90

Вчора у Черкасах пройшло судове засідання за позовом кандидата, який програв на виборах у Степанківській ОТГ Черкаського району. Позивач вимагає скасувати протокол ДВК про підрахунок голосів та визнати недійсними бюлетені із більш ніж однією позначкою. 

Нагадаємо, що попередньо ми писали, що під час засідання сільської виборчої комісії із встановлення результатів виборів голови Степанківської ОТГ нарешті було оголошено переможця виборчої гонки. Переможцем став Чекаленко Ігор Миколайович, він набрав найбільшу кількість голосів – 1038 голосів виборців об’єднаної громади, в яку увійшли села – Степанки, Хацьки та Бузуків. Про результати виборів голови складено відповідний протокол ТВК. Відзначимо, оголосити відразу результати виборів не вдалося через заяву про порушення опонента Чекаленка – Зеленька Сергія Геннадійовича. Разом з тим, у чора у Черкаському районному суді було призначено засідання за позовом кандидата, який програв.

23146140_865038796990868_1969139086_n

Позивач Сергій Зеленько був відсутній на судовому засіданнні, його інтереси представляв його представник Олександр Черниш. Відповідачами були голова Степанківської ТВК Ольга Костюніна та представник дільничної виборчої комісії Віра Тищенко. Третьою особою виступили Ігор Чекаленко та його представник.

Під час судового засідання Черниш розповів, що в ході підрахунку бюлетенів було зафіксовано, що деякі бюлетні мали декілька поміток. Головами ТВК і ДВК було проігноровано це зауваження. За словами Черниша, було зіпсовано більше 145 одиниць бюлетенів.

Черниш повідомив також, що відбулось порушення процедури підрахунку голосів. Представник позивача скаржиться на швидкість підрахунку, адже під час цього неможливо було роздивитися позначки.

- У всіх трьох протоколах результати підрахунку не сходилися, — зазначив Черниш.

Проте представники ТВК і ДВК заперечують цьому.
- Я маю сумніви щодо сліа позивача. Тому нехай відповість, де саме були ці позначки, — сказала Віра Тищенко.
Але представник позивача відповів, що не знає конкретно, де вони були.
- Ми рахували тільки ті бюлетені, у яких було по одній позначці у квадратиках напроти кандидатів, — сказала Ольга Костюніна. — Якщо було дві позначки у квадратиках, то вважали ці бюлетені не дійсними.
Врешті, суд виніс постанову, у якій йдеться про відмову позивачу у задоволенні позовних вимог у повному обсязі.
Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить