Поширити

49-річний житель Шполи погрожував підірвати гранату (ФОТО)

49-річний житель Шполи погрожував підірвати гранату (ФОТО)

У Шполі правоохоронці затримали зловмисника, який погрожував підірвати гранату.

Про це повідомили в пресслужбі Поліції Черкащини.

49-річний житель Шполи погрожував підірвати гранату тоді, як на вулиці були люди. На момент приїзду поліцейських зловмисник встиг зайти до під’їзду будинку та витягнути з гранати запобіжне кільце. 

Правопорушника вдалося затримати у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та запобігти вибуху. 

Слідчо-оперативна група Звенигородського райвідділу поліції вилучила у нього небезпечний боєприпас й направила його на експертизу. Попередньо, це бойова граната РГД-5. 

Зловмиснику повідомлено про підозру. Фігурант наразі перебуває під вартою, йому загрожує до семи років ув’язнення.

Також читайте: На Черкащині — аварійні графіки вимкнення світла

Реклама