У Шполі правоохоронці затримали зловмисника, який погрожував підірвати гранату.
Про це повідомили в пресслужбі Поліції Черкащини.
49-річний житель Шполи погрожував підірвати гранату тоді, як на вулиці були люди. На момент приїзду поліцейських зловмисник встиг зайти до під’їзду будинку та витягнути з гранати запобіжне кільце.
Правопорушника вдалося затримати у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та запобігти вибуху.

Слідчо-оперативна група Звенигородського райвідділу поліції вилучила у нього небезпечний боєприпас й направила його на експертизу. Попередньо, це бойова граната РГД-5.
Зловмиснику повідомлено про підозру. Фігурант наразі перебуває під вартою, йому загрожує до семи років ув’язнення.
Також читайте: На Черкащині — аварійні графіки вимкнення світла