Черкаси нарешті з актуалізованим Генпланом

в Новини
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

Депутати Черкаської міської ради підтримали рішення про актуалізацію Генерального плану міста. Цей проєкт рішення підтримали 23 обранці. Про це повідомляє журналістка «Вичерпно» з місця події.

Під час обговорення депутат Сергій Шмиголь зазначив, що без наявної стратегії розвитку міста Черкаси немає потреби в актуалізації Генплану і це питання варто відтермінувати.

«Черкаси — єдине місто в Україні, яке досі немає власної стратегії розвитку. Ми не знаємо, в якому напрямку ми рухаємось. Тому я вважаю, якщо ми відкладемо це питання ще на рік-півтора — нічого не станеться», — зазначив Шмиголь.

Любов Майборода зауважила, що за Генплан голосуватиме, тому що він не може подобатися всім і завжди будуть його прихильники і противники.

Підтримали Майбороду ще такі депутати: Іван Сухарьков, Інна Бандура, Геннадій Шевченко та Араік Мкртчян.

«Коли ми прийняли бюджет, про стратегію чомусь не подумали. І кожен зараз тягне ковдру на себе. Якщо ми думаємо за людей, насамперед, то варто проголосувати за Генплан»,- сказав Мкртчян.

Директор департаменту архітектури та містобудування ЧМР Артур Савін закликав не політизувати це питання, а проголосувати за нього.

Діючий Генеральний план міста Черкаси був затверджений ще у 2011 році. Робилися неодноразові спроби його актуалізації, проте вони не знаходили підтримки серед депутатського корпусу. 

Основною проблемою Генплану 2011 року, як відзначав директор департамент архітектури містобудування та інспектування Артур Савін, є не врахування інтересів землекористувачів. У департаменті налічується вже більше 700 заяв від жителів міста на актуалізацію містобудівних намірів.

Спірним питанням в актуалізації Генплану є набережна міста Черкаси, на якій уже зараз є чимало незаконних забудов. Нині ж виникли побоювання, що внаслідок ухвалення цього проєкту рішення відбудеться забудова багатоповерхівками Замкового узвозу.

Детальніше з проєктом рішення по актуалізації Генерального плану міста Черкаси можна ознайомитися ТУТ. 

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
Від коронавірусу за добу одужали 339 черкащан
Новини
У Черкасах автівка збила жінку на велосипеді
Новини
За добу 1800 черкащан вдруге вакцинувалися проти коронавірусу