У складі збірної команди України черкащанин Артем Манько виборов нагороди на Кубку світу з фехтування на візках серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату.
Про це інформує Черкаський “Інваспорт”, пише Черкаська ОВА.
Змагання Кубку світу відбулися 15–19 травня в місті Егер (Угорщина). У них взяли участь 128 спортсменів із 28 країн світу.
Артем Манько (категорія А) здобув срібну медаль у командній шаблі та бронзову — в командній шпазі. Також він посів шосте місце в особистих змаганнях на шаблі.

Збірну України представляли 14 спортсменів, дев’ять з яких вибороли вісім нагород: одну золоту, дві срібні та п’ять бронзових медалей. За підсумками змагань українські парафехтувальники увійшли до п’ятірки найсильніших команд світу.
Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” вже інформували, що ветеранів Черкащини запрошують 31 травня на спортивні змагання «Бійці духу».
На ветеранських змаганнях будуть представлені такі види спорту:
- скандинавська ходьба;
- стрільба з лука;
- настільний теніс;
- штовхання ядра;
- веслування на тренажері;
- ехобайк;
- гирьовий спорт.
Кожен учасник змагань зможе обрати категорію, в якій буде виступати, — аматор або початківець.
Стати учасником ветеранських змагань «Бійці духу» просто — потрібно заповнити форму: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdl3Ndlh7D…/viewform…
Зі всіма питаннями звертайтеся в особисті повідомлення або за номером:
- +38 067 775 7748 (Юрій Андрійович Гончаров).
Також читайте: Найголовніший компонент — людський ресурс: в області реалізують проєкт, який зробить небеса Черкащини безпечнішими (ВІДЕО)