Поширити

Депутати передумали преміювати Бондаренка до кінця його каденції

Депутати передумали преміювати Бондаренка до кінця його каденції

Сьогодні, 19 лютого, депутати Черкаської міської ради змінили рішення щодо преміювання Анатолія Бондаренка.

Про це інформують на сайті “18000”.

Нагадаємо, під час сесії депутати проголосували за нарахування премії міському голові в розмірі 400 % до кінця його каденції, а не як було зазвичай раніше — на рік. Під час ефіру Бондаренко заявив, що перерахує всі отримані кошти на підтримку Збройних Сил України. 

Однак під час сьогоднішнього засідання депутати змінили своє рішення й проголосували за преміювання міського голови Черкаси лише протягом 2024 року.

Читайте також: Черкаська громада хоче розширити свої межі шляхом приєднання земель Руськополянської ТГ

Реклама