Друга зміна черкаських школярів розпочала своє стажування (ФОТО)

Друга зміна черкаських школярів розпочала своє стажування (ФОТО)
в Новини

63 школярі розпочали стажування в органах місцевого самоврядування Черкас.

Про це повідомила журналістка «ВиЧЕрпно» з місця зустрічі юних стажерів з представниками Черкаської міськради.

Стажування для другої зміни розпочалося сьогодні, 20 лютого.

Про початок стажування для першої зміни школярів можете почитати ТУТ.

Школярів зустріли керівники різних департаментів, які пояснили свої особливості роботи. Зокрема, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відповів на запитання учнів та побажав успіхів:

“Для нас почесно мати стажистів у різних департаментах. Ми сподіваємося, що під час стажування ви отримаєте корисні для себе знання. Адже, можливо, серед вас зараз є майбутні міські голови та очільники департаментів. Тому ми хочемо, щоб ви взяли з цього стажування найкраще, а ви нам дали нові ідея для розвитку міста ” – сказав Бондаренко.

Найбільше охочих простажуватися цього разу звернулися до Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР. У першій же зміні в пріоритеті був Департамент економіки та розвитку.

“Освіта для них (школярів – ред.) є найбільш актуальною темою, навіть якщо порівнювати із запитаннями до міського голови, серед них більшість стосувалися шкіл, учнівської активності та навчання”, – сказав директор Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Богдан Бєлов.

Перша зміна стажування закінчилася 17 лютого. Заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна розповіла, як відбувалося стажування для молоді:

“За минуле стажування ми мали хороші відгуки від директорів департаментів. І не було жодної дитини, яка не простажувалася до кінця. Тому від цієї зміни ми ми теж очікуємо таких досягнень.”

Також вона додала, що раніше в Черкасах вже реалізовували ідею щодо учнівського стажування.

“Дуже добре, що ми поновили цю справу. Адже у нас є прекрасні керівники департаментів, які повністю готові підтримати учнівські ідеї та допомогти в їх реалізації,”- сказала Чубіна.

10 березня у школярів закінчиться стажування, а 17 березня вони отримають сертифікати.

Нагадаємо, за результатами стажування, п’ятеро найкращих учнів зможуть спробувати себе на посаді міського голови та отримають змогу пройти тижневе стажування в латвійському місті Вальмієра. Це, як запевняють очільники департаментів ЧМР, дасть змогу школярам порівняти принципи роботи самоврядування в нашій країні та за кордоном.