«Хворі на Росію» сплюндрували пам’ятник борцям за волю України в Черкасах

в Новини

Вчора вночі невідомі проросійськи налаштовані особи залили червоною фарбою пам’ятний знак борцям за волю України. На додачу залишили записку «Союзу с Россией быть!».

За словами націоналістів із Правого сектору Черкащини, злочин був здійснений не тільки відносно пам’ятника, а і відносно світлої пам’яті їх попередників, адже пошкоджено саме ту його частину, де йдеться про ОУН-УПА. Замість бажаної церковної літургії Першого Спаса, черкаські активісти відновлювали зіпсовану стелу.

— Спершу хода московського патріархату, тепер спроба заплямити ім’я ОУН-УПА – це все змушує нас мобілізувати свої сили і навести порядок у Черкасах. А хто, як не ми?  – коментує подію керівник «Правого сектору» Черкащини Юрій Григор’єв на сторінці організації в соцмережі.

98

78

Крім того, у «Фейсбуці» з’явилася інформація про спробу невідомих осквернити нещодавно встановлений пам’ятний знак Бандері та Шухевичу.

Новый точечный рисунок

Можливо Вас зацікавить

Новини
Для Черкас планують купити нові тролейбуси в кредит
Новини
Як зароджувалося вуличне освітлення у Черкасах
Новини
Черкаські лікарі дістали голку із дихальних шляхів дитини (ФОТО)

One comment

  1. 1

    Що значить — Хворі на Росію?
    Це ви на всю голову хворі, прихвостні Потрохівські.
    Нахріна цей вбивця нам всрався тут? Воно закликало вбивати поляків, вернгрів, евреїв, а ви поклоняєтеся цій фашиській мерзоті.
    Не буде воно стояти у місті.

Добавить комментарий