Історію боротьби агропідприємства проти рейдерського захоплення розповів його засновник Павло Голуб у студії “ВиЧЕрпно” (ВІДЕО)

Історію боротьби агропідприємства проти рейдерського захоплення розповів його засновник Павло Голуб у студії “ВиЧЕрпно” (ВІДЕО)
в Відео, Економіка, Новини

На Городищині в селі Орловець 10 квітня відбулася спроба рейдерського захоплення: близько сотні молодиків з автоматами «завітали» на ТОВ “Черкаси-Дніпро Агро”. Цьому передувала тривала історія: це і агітація серед населення, і розірвання пайових договорів. Наразі засновник агробізнесу Павло Голуб відвойовує своє підприємство в численних судових засіданнях. Про це він розповів у студії “ВиЧЕрпно”.

Зараз триває декілька судових процесів, перший і найголовніший – визнання довіреності та протоколу зборів недійсними, а також ануляція договору купівлі-продажу. Натспуний судовий процес про відновлення директора на посаді, який був звільнений 31 березня цього року заднім числом. Також триває суд по забороні перереєстрації паїв з  підприємства, адже була спроба нелегального розірвання договорів.

Павло Голуб розповів, що однозначно вірить в перемогу.

– Це підприємство – наше дітище. Ми будемо його відстоювати до кінця. Все це фальсифікація, вона всім помітна. Найбільше засмучує те, що все потрібно доводити, пояснювати. Люди бачать, де правда, але треба довести її процесуально. Проблемами є наклеп в Інтернеті, зомбування людей. Ми переможемо, наскільки швидко – невідомо, але будемо надіятись на наші суди, – сказав Павло Голуб.

Найгірше, за словами аграрія, те, що рейдери “лобами зіштовхують” його з населенням, з яким він співпрацює. Тому 31 травня Павло Голуб разом з Олександром Лупашком (ще одним аграрієм з Городищенського району – ред.) проведуть зібрання, на якому обговорюватимуть питання вирівнення відсоткової ставки оплати паїв під 10%.

– Зараз відбувається перепідписання договорів з власниками паїв. Наразі вже близько 500 осіб погодились укласти договір з підприємством, – сказав Павло Голуб.

Детальніше історію боротьби агропідприємства проти рейдерства на Городищині дивіться у відео: