Колишні однопартійці Замирайла свідчили в суді по його справі

Колишні однопартійці Замирайла свідчили в суді по його справі
в Новини

Чергове судове засідання із розгляду справи депутата-колаборанта Олександра Замирайла відбулося сьогодні у Придніпровському районному суді Черкас.

Про це повідомила журналістка «ВиЧЕрпно» із судової зали.

Сьогодні учасники судового процесу заслухали свідчення зі сторони обвинувачення, зокрема, ексдепутатів від забороненої партії “ОПЗЖ” Черкаської міської ради Олега Кашка та Черкаської обласної ради Володимира Доманського.

Так, свідок Олег Кашко розповів, що із Замирайлом вони знайомі із 2010 року. Із 2020 до 2022 роки були однопартійцями в політичній партії “ОПЗЖ”. Проте 24 лютого Кашко вийшов із політпартії, а у березні склав депутатські повноваження. Проте Замирайло з партії не вийшов.

“Він мені сказав, що за нього голосували люди й він не може їх кинути”, – сказав свідок.

На питання адвоката Андрія Смоляра щодо позиції Замирайла про вторгнення рф на територію України, свідок сказав, що не знав його думки з цього приводу.

Володимир Доманський, який раніше був заступником голови Черкаської обласної ради, сказав, що теж не чув про позицію Олександра Замирайла щодо російської агресії стосовно України. Крім того, бачилися вони із Замирайлом 5-6 разів.

Водночас адвокат Замирайла наголосив, що на наступному судовому засіданні хоче почути покази інших свідків, зокрема, Руслана Сікорського, Спартака Жилізняка та Павла Скворцова.

Проте прокурор сказав, що вищезазначені свідки незнайомі із Замирайлом особисто, тому нема потреби їх викликати.

Адвокат зазначив, що покази цих людей стали підставою для відкриття кримінального провадження:

“Самі ці особи надали СБУ пояснення та заяву, які стали підставою відкриття кримінального провадження та прослуховування квартири Замирайла”.

Суддя Владислав Константин оголосив перерву до 18 квітня, 14:30 для допиту Сікорського, Жилізняка та Скворцова.

Читайте також: «Дивилися фільм з дружиною й пили не за путіна», – Замирайло у суді пояснив свої вислови проти України