Малозабезпеченими сім’ями на Звенигородщині опікується благодійний фонд

Малозабезпеченими сім’ями на Звенигородщині опікується благодійний фонд
в Новини

Продуктові набори, дитяче харчування, засоби гігієни – усе це для жителів Звенигородської громади надав благодійний фонд «Розвиток Батьківщини Тараса Шевченка».

До голови фракції «Слуга Народу» у Звенигородській міській раді Євгенія Петрова та депутата райради цієї ж політсили Олександра Петрова звернулася по допомогу малозабезпечена родина з села Гудзівка.

 «У Мирослави Дідковської нещодавно народилася дитина. Сім’я опинилася в важкому матеріальному становищі. Ми разом із старостою села Іриною Дяченко звернулися до  благодійників, які знайшли можливість підтримати людей», – розповів  Олександр Петров.

Так, родині завезли необхідні речі для дитини, підгузники, суміші, продукти харчування та засоби гігієни.

А сім’я переселенців із Маріуполя потребувала матеріальної підтримки. На їх прохання депутат Євгеній Петров ініціював забезпечення сім’ї Осауленків дровами.

«Голова Черкаської обласної організації «Слуга Народу» Олександр Завітневич дав доручення налагодити співпрацю із міжнародними організаціями. Також ми комунікуємо з благодійним фондом  «Розвиток Батьківщини Тараса Шевченка»,  – розповів Євгеній Петров. – З нашої ініціативи  адресну допомогу отримують ті, хто її реально потребує, а це і переселенці,  і багатодітні родини, і малозабезпечені».

«Ви не просто допомагаєте тим, хто опинився у скрутній ситуації, а вселяєте віру в людей і даєте надію на краще», – подякувала родина Осауленків.

іміджева інформація*