“Ми не порушували постанов Кабміну, а відновили соціальну справедливість”, – Анатолій Бондаренко про пом’якшення карантину (ВІДЕО)

“Ми не порушували постанов Кабміну, а відновили соціальну справедливість”, – Анатолій Бондаренко про пом’якшення карантину (ВІДЕО)
в Новини

Згідно опитування Київського міжнародного інституту соціології, 60 % українців готові дотримуватися карантину, водночас 15 % заявили, що повністю ігнорують самоізоляцію. У Черкасах вирішили не чекати на закінчення карантинних обмежень і вже пом’якшили умови для частини підприємців. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради 30 квітня. До такого кроку вдалися після чисельних звернень від представників бізнесу, які через карантин опинилися на межі виживання. У “Сніданку з 1+1” міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розповів, кому дозволили відновити роботу.

– Виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив рішення, у якому йдеться, що відсьогодні можуть працювати магазини з продажу непродовольчих товарів, будівельних матеріалів, а також ринки, ярмарки, салони краси, книгарні, майстерні з ремонту взуття. Вільно також можуть працювати літні майданчики кафе та ресторанів. Хочу наголосити, що ми не скасували, а тільки пом’якшили карантин і фактично відновили соціальну справедливість. Ми розвантажили великий будівельний магазин “Епіцентр”, який постійно відвідують багато містян. Поряд є менші будівельні магазини, які тепер також зможуть працювати з дотриманням санітарних умов. Якщо бути відвертим, то перукарні та інші салони в нашій країні працювали під час карантину, але тільки за записом, тому вони й далі функціонуватимуть з дотриманням санітарних умов, – зауважив Анатолій Бондаренко.

За його словами, відвідування скверів і парків в Україні фактично відбувалося на карантині. Якщо раніше люди платили за це штрафи, то тепер вони зможуть спокійно відвідувати ці локації.

– З повагою ставлюся до нашого Уряду, але, на жаль, їх рішення – не Конституція України. Частина підприємців України опинилася в нерівних умовах, зокрема одним дали працювати, а іншим ні. Ми не порушували постанову Кабміну, а відновили соціальну справедливість, – додав Анатолій Васильович.