Минулого тижня з-за кордону повернулися 86 черкащан

Минулого тижня з-за кордону повернулися 86 черкащан
в Новини

За минулий тиждень з іноземних країн повернулися 86 черкащан. Про це у ході брифінгу повідомив голова Черкаської обласної адміністрації Роман Боднар.

Читайте також: Черкащанин, хворий на коронавірус, перебуває у задовільному стані

За його словами, 16-ох черкащан забрали з потягу, що прямував з Польщі. Було також повідомлено, що уманчанин, у якого діагностували коронавірус, повернувся з-за кордону 16 березня. Спочатку чоловік прибув до аеропорту “Бориспіль”, згодом дістався до свого місця проживання. Його було госпіталізовано до лікарні через два дні після прильоту.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 23 березня в Україні 73 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 26 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена: у Чернівецькій області — 25 випадків (1 летальний, 1 одужання), Житомирській області — 2 випадки (1 летальний), Київській області — 5 випадків, Донецькій області — 1 випадок, Дніпропетровській області — 2 випадки, Івано-Франківській області — 5 випадків (1 летальний), Львівській області -2 випадки, Тернопільській області — 1 випадок, Черкаській області — 1 випадок, м. Київ — 29 випадків