На Черкащині доньці загиблого на війні захисника передали орден “За мужність”

На Черкащині доньці загиблого на війні захисника передали орден “За мужність”
в Новини

Нагороду загиблого Юрія Новосада з Луківки, що на Катеринопільщині, вручили його доньці.

Про це повідомили на сторінці Катеринопільської територіальної громади.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України ще в травні 2022 року нагороджено старшого солдата Збройних Сил України – Новосада Юрія Анатолійовича орденом “За мужність” ІІI ступеня, якого за життя він особисто не зміг отримати. Нагороду вручили його одинадцятирічній доньці Кірі.

Юрій народився 24 вересня 1986 року в селі Менчичі на Волині. Ще в 2014-му році чоловік одним із перших став на захист України. Відразу після повномасштабного вторгнення росіян, 25 лютого 2022 року, Юрій був мобілізований до лав ЗСУ.

Юрій мав звання старшого солдата. Чоловік служив у бригаді імені Чорних Запорожців, був старшим стрільцем.

Він брав активну участь у визволені Київщини, а потім захищав схід України. За участь у визволенні села Мощун Київської області нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Загинув 3 серпня 2022 року в результаті артилерійського обстрілу під час захисту Батьківщини на Донеччині.

Відзначимо, сьогодні під час заходу “Лютий. Рік. Незламність”, присвяченого річниці повномасштабного вторгнення росії на територію України, президент Володимир Зеленський вручив родині загиблого начальника Поліції Черкащини Михайла Куратченка орден “Золота Зірка” з присвоєнням звання Герой України.