На Хрещатику з’являться арт-об’єкти

в Новини

Виконавчий комітет вирішив дозволити товариству з обмеженою відповідальністю «АНТ ХІЛЛ» встановити елементи благоустрою вздовж вул. Хрещатик. Про це повідомляє офіційний портал міської ради.

Зокрема, арт-об’єкт у вигляді двох бездротових навушників з пінополістиролу «Танцюй як ніби ніхто не бачить» встановлять по вул. Хрещатик, ліворуч від будівлі головного управління ДПС у Черкаській області.

image

Елемент благоустрою у вигляді руки з телефоном з’явиться ліворуч від будівлі Черкаської обласної філармонії.

2_1585

Ще один арт-об’єкт у вигляді рамки-смартфону «Подзвони кращому другу» встановлять по вул. Хрещатик, навпроти будівлі №190.

3_1260

Товариству з обмеженою відповідальністю «АНТ ХІЛЛ» доручили забезпечити належне утримання цих елементів благоустрою. Як зазначив начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Андрій Поліщук, ці арт-об`єкти встановлюватиме компанія «Київстар» до Дня міста Черкаси. Якщо вони сподобаються жителям, елементи благоустрою будуть подаровані місту.

«Приємно, що у Черкасах є соціально відповідальний бізнес, підприємці, яким небайдуже наше місто, і які хочуть його зробити кращим і привабливішим», — зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Золотоніському районі згоріло 3,5 гектари трави
Новини
Двом переселенцям виділили гроші на купівлю житла в Черкасах
Новини
На Умащині під час руху загорівся комбайн (ВІДЕО)