На Звенигородщині попрощалися із шістьма українськими військовими (ФОТО)

На Звенигородщині попрощалися із шістьма українськими військовими (ФОТО)
в Новини

Протягом тижня, що минає, на території Звенигородського району попрощалися із 6 захисниками України, які віддали своє життя, обороняючи нашу державу. Про це повідомили на сторінці Звенигородської РДА.

26 березня у селі Кобиляки Водяницької ТГ провели в останню путь морського піхотинця, який проходив строкову службу в ЗСУ, Чеботаря Леоніда Ігоровича. Леонід народився 22 червня 2002 року на Миколаївщині, у Кривоозерському районі. Загинув 18 березня 2022 року у місті Миколаїв.

30 березня у селі Озірна попрощалися із 50-річним штаб-сержантом Степаненком Миколою Петровичем. Він народився 31 січня 1972 року, а загинув 18 березня 2022 року під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Мощун на Київщині. У героя залишилися батьки, дружина та неповнолітній син.

27 березня жителі Вільшанської територіальної громади провели в останню путь 25-річного старшого матроса Моргуна Артура Анатолійовича. Він народився 19 вересня 1996 року в селі Сегединці. Загинув 18 березня в результаті бомбардування м. Миколаїв російською авіацією. Поховали героя у рідному селі Сегединці.

28 березня на Шполянщині провели в останню путь 26-річного солдата Євгенія Станіславовича Лисенка, який загинув 25 березня 2022 року внаслідок мінно-вибухової травми в районі н.п. Верхньопілля (Малюнкове) Харківської області. У липні цьогоріч герою виповнилося би 27 років.

У Тальнівській територіальній громаді 29 березня відбулася церемонія прощання із захисником нашої держави – старшим сержантом Куліковим Денисом Дмитровичем. Хлопець народився 7 жовтня 2001 року. Загинув 14 березня 2022 року під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Мощун, що на Київщині. Поховали героя у селі Майданецьке.

31 березня у селі Юркове Шевченківської ТГ попрощалися із захисником України Харченком Романом В’ячеславовичем. Він народився 14 жовтня 1999 року. Загинув 14 березня 2022 року в районі населеного пункту Мощун на Київщині унаслідок артбстрілу.

Читайте також: Його голосом говорив наш Холодний Яр: на війні загинув Юрій Руф