Реклама

Американські лікарі проводять безплатні обстеження ВПО в Черкасах

Американські лікарі проводять безплатні обстеження ВПО в Черкасах
в Новини

Команда лікарів-добровольців з американської волонтерської місії «Global Care Force» знову завітала до Черкас.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

Лікарі проводять безплатні обстеження внутрішньопереміщених осіб та соціально незахищених громадян, надають консультації та забезпечують необхідними ліками на два місяці.

«Із початком повномасштабного вторгнення до Черкас кожної доби приїжджало по 300 людей, які втратили свої домівки через війну. Багато з них мали проблеми із фізичним та психологічним здоров’ям. Наразі в місті зареєстровані близько 33 тисяч переселенців. Тому ми дуже вдячні за те, що ви підставляєте плече медицині Черкас і підтримуєте цих людей», — зазначив куратор медичної галузі Віктор Беззубенко.

Із 2022 року представники волонтерської місії «Global Care Force» відвідують наше місто вже увосьме. Цього разу представники місії знову працюють у шелтері та в гуртожитках для ВПО.

Також читайте: ДБР повідомило про підозру начальнику колонії на Черкащині, який допоміг кримінальним авторитетам провести «сходку» (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама