За командою НЕК «Укренерго» 28 серпня з 08:57 по Черкаській області застосовані графіки аварійних відключень.
Про це повідомили в пресслужбі ПАТ “Черкасиобленерго”.
Крім того, продовжують діяти графіки погодинних відключень.
Потреба у заощадженні електричної енергії залишається вкрай необхідною, тому споживачів просять максимально зменшити використання електроприладів.