Реклама

Бармена, який продав неповнолітнім алкоголь, оштрафували

Бармена, який продав неповнолітнім алкоголь, оштрафували
в Новини

Під час відпрацювання магазинів та розважальних закладів Черкаспрацівники Черкаського відділу поліції виявили факт продажу алкогольних напоїв барменом в одному із розважальних закладів міста. Працівник кафедвом неповнолітнім, студентам одного із місцевих навчальних закладів, продав пиво.

На бармена складено адміністративний протокол за частиною 2 статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольниминапоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративніправопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

PM834image002

Правоохоронці порадили адміністрації закладу у разі сумніву щодо віку осіб, які відвідують заклад, перевіряти документи, та неухильно дотримуватисячинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольнінапої та тютюнові вироби дітям, адже кожен з нас відповідає за майбутнєпокоління.

За інформацією СК ГУНП В Черкаській області

npu.gov.ua

Реклама