Реклама

Через ракетний удар частина Сміли залишилася без води на невизначений час

Через ракетний удар частина Сміли залишилася без води на невизначений час
в Новини

Через пошкодження трубопроводу внаслідок вранішньої ракетної атаки російської федерації, у значної частини жителів міста Сміла проблеми з водопостачанням. Наразі невідомо, коли розпочнуться ремонтні роботи й скільки вони триватимуть, під час ранкового ефіру повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.

Нагадаємо, під ранок у Смілі ракета уразила територію приватного підприємства. Ще одна поцілила по території медзакладу. На щастя, минулось без потерпілих.

“Із сьомої години ранку там працюють правоохоронці. По термінах ремонт буде досить довготривалий. Проте скільки він триватиме, ми не зможемо сказати, поки не “вскриємо” і не побачимо масштаби руйнації даного водопроводу й теплотраси. По теплотрасі ми працюватимемо трохи пізніше, сьогодні всі сили будуть кинуті на відновлення водопостачання”, – відзначив Ананко.

Він закликав мешканців мікрорайонів РПЗ, Богдана, Шевченка, Гречківки та Малої Яблунівки запастися питною та технічною водою.

Також зауважив, що ремонт трубопроводу та теплотраси вимагатиме значних капіталовкладень.

Реклама