Реклама

Черкащани передали підсилення для армії на майже 16 мільйонів гривень

Черкащани передали підсилення для армії на майже 16 мільйонів гривень
в Новини

Для 110 та 118 бригад черкащани передали техніку та інше оснащення.

Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Вантаж формували відповідно до запитів.

“Постійно на зв’язку з військовими, тож потреби знаю. Ось таке пряме спілкування теж для об’єктивності”, — зазначив Ігор Іванович.

Відтак черкащани передали понад сотню дронів, зокрема, FPV та «мавіків», 25 монокулярів нічного бачення.

А ще — РЕБи різних типів, щоб протидіяти російським атакам з повітря. Їх кожній бригаді передали по 12 одиниць.

Цей транш підготували в межах обласної програми підтримки територіальної оборони. Загалом на майже 16 мільйонів гривень.

Цьогоріч в обласному бюджеті Черкащини (+субвенції з громад) передбачили понад 197 мільйонів гривень на підтримку Сил безпеки й оборони.

“Потреба у техніці на фронті постійна, тож будемо цю суму примножувати з додаткових надходжень, бо це про збережені життя та нашу боротьбу”, — додав Ігор Табурець.

Інша допомога армії від черкащан

На Черкащині залучають весь можливий ресурс, аби допомагати оборонцям. Цього разу підкріплення складається зі ста fpv-дронів.

Зокрема, відомо, що черкащани мали запит від Третьої окремої штурмової бригади Збройних Сил України. Йшлося про сотню fpv-дронів. 

Агенція регіонального розвитку спільно з соціально відповідальним бізнесом оперативно закрили це питання. 

“Нехай кожна “пташка” відпрацює максимум, а ми вже формуємо нову партію допомоги нашим Збройним Силам України”, — зазначив Ігор Табурець.

Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” інформували, що з 24 березня 2025 року на Черкащині буде діяти заборона продажу алкогольних напоїв із 21:00 до 10:00.

Мета обмежень — забезпечення громадського порядку та профілактика можливих порушень. 

Виняток — лікарські засоби, дозволені до застосування та включені до Державного реєстру лікарських засобів, дезінфекційні засоби. Військовослужбовцям Збройних Сил України та інших військових формувань під час виконання ними обов’язків служби – продаж заборонений упродовж усієї доби. 

Також читайте: Понад 13 тисяч жителів Черкас, які потрапили в складні життєві обставини, отримають соціальні виплати

Реклама