Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся з 20 по 24 лютого у Львові.
Про це повідомили в пресслужбі в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.
За медалі на цьогорічних змаганнях виборювали спортсмени з Сум, Харкова, Рівного, Хмельницького та Києва.
Для області одну нагороду вдалось вибороти Єлизаветі Сікало.
Дівчина змагалась серед жінок та стала срібною призеркою чемпіонату.