КПТМ “Черкаситеплокомуненерго” тривалий час виробляє власну енергію, тож не залежне від проблем, які стаються в енергосистемі України.
Про це під час пресконференції розповів директор підприємства Павло Карась, інформує журналістка видання “ВиЧЕрпно” з місця події.
Відтак черкаському підприємству, як виробникові, вдається передавати до єдиної енергосистеми країни 3/4 виробленої енергії.
“Ми виробляємо власну енергію й маємо її надлишок, тож передаємо її до єдиної системи, аби покращувати тенденцію до стабільності нашої країни”, — зазначив Павло Карась.
Також відомо, що КПТМ “Черкаситеплокомуненерго”, згідно з законодавством України, заживляє й об’єкти критичної інфраструктури міста Черкаси.
“Є одна черга в Черкасах, світло для якої забезпечує саме наше підприємство”, — додав Павло Карась.
Читайте також інші новини з пресконференції: