З понеділка, 3 березня, учні закладів загальної середньої освіти міста Черкаси повертаються до очного навчання.
Про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.
Однак класи, в яких зберігатиметься високий рівень захворюваності, залишатимуться на дистанційній формі навчання до стабілізації ситуації.
Нагадаємо, із 25 лютого до 2 березня в закладах загальної середньої освіти міста Черкаси було запроваджено дистанційну форму навчання.
Читайте також: Карантин у закладах освіти Тальнівської громади продовжили