Відкритий чемпіонат України в багатоденних перегонах відбувся у Білій Церкві. Велосипедисти боролися за загальний, особистий та командний результат.
Про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
Багатоденні перегони складалися з трьох етапів, які підсумовувалися за часовим лімітом: перший день – групові перегони (105 кілометрів), другий день – (91 кілометр), а на третій день відбулися індивідуальні перегони на час (15 кілометрів).
Загалом за першість у змаганнях боролися понад 130 учасників із 16 міст України.
Переможцями й призерами в особистому заліку стали:
Вікова категорія юніори:
- 1 місце – Богдан Потьомко та Юлія Тичковська.
- 2 місце – Каріна Левченко.
- 3 місце – Карина Потьомко.
Результати у командному заліку:
Юніори:
Данило Козоріз, Ярослав Кліменок, Богдан Потьомко, Дмитро Капітан, Вячеслав Конопляненко та Олександр Семенченко здобули перше місце.
Юніорки:
Каріна Левченко, Карина Потьомко, Юлія Тичковська, Ганна Позднякова, Софія Зопорожець також здобули перше місце.



Читайте також: Ілля Ковтун здобув «золото» на Чемпіонаті Європи з гімнастики