Реклама

Цьогоріч 13 спортсменів із Черкас отримуватимуть стипендію з єдиноборств

Цьогоріч 13 спортсменів із Черкас отримуватимуть стипендію з єдиноборств
в Новини

Протягом 2025 року 13 спортсменів та чотири тренери з міста Черкаси отримуватимуть стипендію з єдиноборств.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Фахівці департаменту освіти визначали спортсменів та тренерів зважаючи на досягнення на національних і міжнародних змаганнях, внесок у популяризацію єдиноборств, а також перспективи подальшого розвитку.

Відтак стипендію отримуватимуть:

  • спортсмени — Діана Петренко, Мирослав Гончар, Марина Мальована, Артем Дикий, Дмитро Левченко, Ілля Назаренко, Олена Гончар, Денис Стеценко, Олександр Примаченко, Олександра Созінова, Іван Осіян, Ренат Яковенко, Рустам Лугеря;
  • тренери — Сергій Тутик, Анатолій Науменко, Андрій Мальований, Алла Назаренко.

Варто зазначити, що стипендії департаменту освіти та гуманітарної політики з єдиноборств впроваджені з 2019 року й здійснюються відповідно до Програми розвитку фізичної культури та спорту у м. Черкаси. Наразі їх розмір становить 6 000 гривень та виплачується щомісячно протягом року.

Також читайте: Черкащани перевозили чоловіків, аби ті перетнули кордон, їх затримали прикордонники

Реклама