У центрі Черкас запобігли незаконному будівництву
21 березня на Черкащині діятимуть графіки відключення світла
З ініціативи молоді Черкас у місті вдруге відбувся благодійний бал (ФОТО, ВІДЕО)
Пішла з життя медична сестра Черкаського кардіоцентру
У Черкасах триває оновлення та прибирання парків і скверів
В Уманському національному університеті призначили нову виконувачку обов’язків ректора
У ставку в селі на Черкащині сталася задуха риби: що про це говорять фахівці?
Місяці невідомості: “на щиті” повертається смілянин, який поліг у Курській області
Медицина, спорт, підтримка ветеранів: готуються зміни до бюджету черкаської громади
Найближчі дні середньодобова температура на Черкащині почне зростати
Підприємець із Золотоніщини виправдовував збройну агресію рф
У Жашкові 24-річний чоловік викрав дорожню скульптуру «Хлопчик-перехід»
28 березня в Корсунь-Шевченківському попрощаються з Сергієм Русіновим
- Видання Вичерпно
- Новини
- Депутати ЧМР спрямували кошти на підтримку захисників
Депутати ЧМР спрямували кошти на підтримку захисників
Кошти на підтримку обороноздатності України спрямували депутати під час позачергової сесії. Її провели 31 серпня у закритому режимі.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.
Відтак на розгляд винесли чотири питання, які стосувалися підсилення обороноздатності України і допомоги Збройним Силам України.
«Спочатку депутати внесли зміни до бюджету та ПСЕР, спрямувавши 1,5 млн гривень субвенції обласному бюджету на потреби однієї з військових частин за їхнім запитом. Також проголосували за те, щоб надати дозвіл КП «Черкаситеплокомуненерго» придбати на 20 млн гривень більше необхідної техніки відповідно до запитів військових. Ще одне – це передача на користь держави для потреб Збройних Сил України пʼять спеціалізованих вантажних військових автомобіля, які вже найближчим часом будуть залучені на лінії фронту і допомагати нашим збройним силам бити ворога», – зазначив секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін.
Наступна чергова сесія Черкаської міської ради запланована на 21 вересня.
Читайте також: Черкаси виділили коштів на оборону України майже стільки ж, як великі міста-мільйонники