Сьогодні, 19 лютого, депутати Черкаської міської ради змінили рішення щодо преміювання Анатолія Бондаренка.
Про це інформують на сайті “18000”.
Нагадаємо, під час сесії депутати проголосували за нарахування премії міському голові в розмірі 400 % до кінця його каденції, а не як було зазвичай раніше — на рік. Під час ефіру Бондаренко заявив, що перерахує всі отримані кошти на підтримку Збройних Сил України.
Однак під час сьогоднішнього засідання депутати змінили своє рішення й проголосували за преміювання міського голови Черкаси лише протягом 2024 року.
Читайте також: Черкаська громада хоче розширити свої межі шляхом приєднання земель Руськополянської ТГ