Реклама

До +17: на Черкащину чекає інтенсивне потепління

До +17: на Черкащину чекає інтенсивне потепління
в Новини

Поточний тиждень на Черкащині ознаменується більш інтенсивним потеплінням. Денна температура продовжить зростати і до п’ятниці, 13 березня, значно підвищиться.

Такий прогноз погоди на тиждень оприлюднив керівник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Ночі, наголошує синоптик, залишаться прохолодними, але уже без морозів. Середньодобова температура зросте до 5-7º тепла, що характерно для кінця березня – початку квітня. Уночі є ймовірність туманів охолодження, які швидко розсіються вранці.

У період 10-13 березня температура вночі становитиме 0-5º тепла, вдень — 10-15º тепла, а 13 березня — до +17º.

Вихідними вітри зі східною складовою постачатимуть на Черкащину вже більш прохолодне повітря. На фоні збереження малохмарної погоди нічна температура повернеться в межі 2º морозу – 3º тепла, денна — 8-13º тепла.

За попердніми оцінками, перші малоактивні атмосферні фронти почнуть надходити на Черкащину з другої половини березня. Вони принесуть більш динамічну погоду – окремі невеликі дощі та коливання температури.

Як ми писали раніше, у Черкаському районі відбулося руйнування шлюзу гідроспоруди на річці Тясмин. Вона розташована на території колишнього заводу. У населених пунктах, що потрапляють в зону можливого затоплення, виставлено пости спостереження з-поміж офіцерів-рятувальників громад. Здійснюється погодинний моніторинг рівнів води.

Читайте також: Майстер-клас з дзюдо від призерки Олімпійських ігор відбудеться в Черкасах

Реклама