Реклама

Дружина інваліда АТО і мама 2 малолітніх дітей благає врятувати їй життя

Дружина інваліда АТО і мама 2 малолітніх дітей благає врятувати їй життя
в Благодійність, Новини

35-річна Аліна Паливода з Черкас лікує рак грудей. Перенесла 2 операції, опромінення і 8 курсів хіміотерапії. На подальше лікування потрібно близько 400 тис. грн, інформує “Газета по-українськи“.

Жінка розповіла, що в лютому торік у лівій груді з’явилося ущільнення. За місяць до цього Аліна перестала годувати меншу дитину. Попереднє обстеження показало, ймовірно, це рак. Комп’ютерна томографія виявила новоутворення в печінці. Підозрювали метастаз. Жінка перенесла 2 операції, променеву терапію. 8 курсів хімії та попереду ще 10. На кожен потрібен дороговартісний препарат Герцептин. Декілька доз дає лікарня, решту треба купляти за власні кошти. МРТ і комп’ютерна томографія теж не дешева. Найближчими днями Аліна знову буде приймати крапельниці.

“Я переселенка із Волновахи на Донеччині. Переїхали до Черкас. Звідси родом мій чоловік Валентин. Він у перші роки війни захищав Гранітне та Староігнатівку. У результаті поранення отримав інвалідність. Маємо 2 синів. Старший Ярослав ходить до 3 класу, меншому Платону лише 2 роки. Живемо на інвалідні пенсії та “дитячі” гроші. Частина суми йде на моє лікування. Допомагають і небайдужі люди. На продовження лікування потрібно ще близько 400 тис. грн. Хочеться, щоб все це закінчилося ремісією. Прошу людей дати мені шанс на одужання і жити заради моїх синочків. Завчасно всім вдячна”, – розповіла Аліна.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 4149 4978 6204 2993 або Ощадбанку 5167 4901 0384 3380 (Паливода Аліна Євгенівна).

Контакти чоловіка Валентина Анатолійовича: 0 (97) 508 14 26.

Реклама