Поширити

Двох захисників України з Уманщини відзначили нагородами

Двох захисників України з Уманщини відзначили нагородами

Захисників із Паланської громади відзначили нагородами.

Про це повідомив очільник Уманської РВА Ігор Миклащук.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, відповідно до Указу Президента України, нагороджено (посмертно):

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня:

  • Владислава Склярука.

За мужність та самовідданість у боротьбі за свободу України відзнакою Президента України «За оборону України» нагороджено:

  • Ігоря Попова.

Воїн наразі вважається зниклим безвісти. Нагороду отримала дружина.

Проєкт журналістів видання “ВиЧЕрпно” — “Полеглі, але не забуті”:

Запрошуємо до прочитання/перегляду історії наших Героїв та Героїнь, які віддали за Україну, мир і спокій кожного з нас, найдорожче — життя:

Якщо ви хочете, щоб ми написали про вашого Героя, пишіть нам в особисті на нашій сторінці у фейсбуці.

Реклама