Реклама

Грози й сильний вітер: синоптики розповіли про погоду завтра на Черкащині

Грози й сильний вітер: синоптики розповіли про погоду завтра на Черкащині
в Новини

Майже три місяці в атмосфері домінували антициклони, які транспортували на Черкащину суху погоду.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

У результаті зберігається значний дефіцит опадів.

Наразі синоптична ситуація нашого регіону змінилася — активізувалися атлантичні циклони та їх атмосферні фронти, які минулої ночі вони проявилися довгоочікуваними невеликими дощами, кількістю 1-2 мм.

Завтра, 13 березня, на Черкащині прогнозують нестійку погоду.

Наш регіон перебуватиме під владою циклонічного вихору з центром над Польщею. Вдень його атмосферні фронти активізуються над Черкащиною зумовивши невеликі короткочасні дощі, в західних районах області з грозами. Рвучкий південний вітер транспортуватиме тепле повітря, проте подекуди посилюватиметься до небезпечних 15-20 м/с.

Середньодобова температура підвищиться на 4-5º та більше відповідатиме другій половині квітня. Температура вночі 4-9º тепла, вдень 15-20º.

Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” інформували, що напередодні рятувальники ліквідовували пожежі на відкритих територіях у кожному районі Черкаської області. Основними причинами залишається необережне поводження з вогнем та куріння. 

У кількох населених пунктах такі пожежі знищили не лише рослинність, а й будинки та споруди. А от у селі Таганча Черкаського району, під час займання сухостою травмувався чоловік та з опіками був госпіталізований до лікувального закладу. І причиною цьому стала необережність під час куріння. 

У Тальному на Звенигородщині пожежу сухої рослинності на площі 300 квадратних метрів спричинили дитячі пустощі з вогнем. На щастя, загоряння вдалося швидко ліквідувати місцевим вогнеборцям.

Також читайте: Власники розповіли, чи будуть відкривати “Делікат” на Університетській після пожежі (ФОТО)

Реклама