Поширити

“Інформація про заборону на виїзд з України – фейк і брехня”, – Денис Шмигаль

“Інформація про заборону на виїзд з України – фейк і брехня”, – Денис Шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Уряд не запроваджував жодних обмежень на виїзд з України, в тому числі для трудових мігрантів. Про це глава Уряду заявив у парламенті, відповідаючи на питання щодо інформації посольства Великої Британії про заборону для виїзду без окремого дозволу, пише “Економічна правда”.

– Стосовно обмеження виїзду – це фейк і брехня. Жодних обмежень уряд не встановлював. Сьогодні ведуться перемовини з європейськими урядами про те, що в разі запрошення наших людей на роботу в європейські країни, то це має бути офіційна робота, медичні гарантії, гарантії повернення, гарантії нормальних умов роботи і проживання. Ми вперше отримали змогу на рівних вести діалог про захист інтересів наших людей в європейських країнах, – сказав Шмигаль.

За його словами, Уряд намагається лише гарантувати українцям достойні умови роботи в Європі і забезпечити безпеки країни всередині.

– Важливим моментом також має бути те, що це не повинен бути двотижневий туризм туди-сюди, імпорт-експорт коронавірусу. Ми не для того два місяці тримали країну закритою і вся Європа тримає країни закритими, щоб кожні два тижні привозити 100-200 тисяч інфікованих і валити економіки, – додав прем’єр.

Реклама