Поширити

Із двома мужніми воїнами попрощалися на Черкащині

Із двома мужніми воїнами попрощалися на Черкащині

Черкащина провела в останню путь двох захисників — Миколу Сміта та Віталія Спіжова.

Про це повідомила керівниця Черкаської РВА Валерія Яненко.

У Городищенській громаді назавжди попрощалися із воїном – Миколою Смітом.

Микола Сміт – військовослужбовець. На жаль, серце захисника зупинилося від тяжкої хвороби. Йому назавжди залишилося 48 років.

У Бобрицькій громаді назавжди попрощалися із воїном – Віталієм Спіжовим.

Віталій Спіжовий – військову службу проходив стрільцем-зенітником у 4-й БШР «Рубіж». Під час виконання бойового завдання у бою з окупантами на Покровському напрямку, внаслідок ворожої міни, життя захисника обірвалося.

Проєкт журналістів видання “ВиЧЕрпно” — “Полеглі, але не забуті”:

Запрошуємо до прочитання/перегляду історії наших Героїв та Героїнь, які віддали за Україну, мир і спокій кожного з нас, найдорожче — життя:

Якщо ви хочете, щоб ми написали про вашого Героя, пишіть нам в особисті на нашій сторінці у фейсбуці.

Реклама