Із 15 жовтня за запитом керівників установ вмикатимуть опалення в дитячих садочках, школах та медичних закладах Черкас.
За це рішення сьогодні проголосували на засіданні виконкому.
Відзначимо, у домівки черкасців тепло подадуть, коли середньодобова температура сягатиме менш ніж вісім градусів.
Також голова Черкаської ОВА Ігор Табурець повідомляв, що Черкаська область також технічно готова до опалювального сезону. Зокрема, в регіоні вже діють 16 когенераційних установок: вони комбіновано виробляють тепло й електроенергію.